Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534
Ako si prevoňať šatník a spríjemniť si tak každý deň?

Pri otvorení skrine či zásuvky s oblečením môžete mať neustále pocit čistoty a sviežosti. Šatník je možné prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad aj vonnými kartami z kolekcie Laundry od Millefiori Milano a to hneď v šiestich obľúbených vôňach – Perla, Cascata di Glicine, Jonquille, Lavanda a Ocean Wind.

Do šatníka tiež môžete pre prevoňanie a odstránenie pachov umiestniť aj vonného panáčika Ercole, ktorý svojou vôňou a dizajnom zaujme ako Vás, tak aj vašich blízkych ak veselú postavičku dostanú ako darček. Panáčik z kolekcie Fresh Air Friends sa stane Vašim kamarátom a jeho vôňu si zamilujete na „prvé ovoňanie“.

Šatník je možné osviežiť aj vonnými vrecúškami z kolekcie Selected od Millefiori Milano. Vonné vrecúška prevoňajú šatník alebo botník na niekoľko týždňov a vôňou talianskych parfumov si získajú aj náročného zákazníka.

Svoju obľúbenú vôňu si môžete so sebou zobrať aj na cesty a letné dovolenky prostredníctvom cestovnej vône Viaggio, ktorá sa vyrába v piatich farbách. Keď sa vôňa vyminie, do cestovnej vône Viaggio si môžete dokúpiť náhradnú náplň a znova pociťovať radosť z vône prádla, bielizne a oblečenia aj na cestách.

Všetky vône značiek Millefiori Milano a Mr&Mrs Fragrance okrem prevoňania prádla, bielizne a oblečenia pohlcujú nepríjemné pachy vďaka špeciálnym molekulám. Prevoňajte Váš domov talianskymi parfumami a vneste tak príjemnú atmosféru do každého dňa. 

Stylovo.sk Vloźil Stylovo.sk

0 Komentáre k "Ako si prevoňať šatník a spríjemniť si tak každý deň?"

Napísať komentár

Vaše meno:


Vpíšte kód:

Váš komentár:
Note: HTML nieje preloźené!
×
×
×
×
×
×
×