Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534
Stylovo.sk
Ako si prevoňať šatník a spríjemniť si tak každý deň?
Pri otvorení skrine či zásuvky s oblečením môžete mať neustále pocit čistoty a sviežosti. Šatník je možné prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad aj vonnými kartami z kolekcie Laundry od Millefiori Milano a to hneď v šiestich obľúbených vôňach – Perla, Cascata di Glicine, Jonquille, Lavanda a Ocean Wind. Do šatníka tiež môžete pre prevoňanie a odstránenie pachov umiestniť aj vonného panáčika Ercole, ktorý svojou vôňou a dizajnom zaujme ako Vás, tak aj vašich blízkych ak veselú postavičku dostanú ako darček. Panáčik z kolekcie Fresh Air Friends sa stane V..
0 Komentáre k článku - Zobraziť komentáre
Obklopte sa dlhotrvajúcou vôňou čistého prádla
Dosiahnuť to, aby čisté prádlo voňalo niekoľko dní po vypraní je cieľom používania pracích práškov a aviváží. Nie vždy je však tomu tak, hoci do pracích prostriedkov investujeme financie a na základe reklamy kupujeme stále nové vône. Výsledok však nie je vždy taký ako by sme si predstavovali. Talianski výrobcovia už niekoľko desaťročí venujú významnú pozornosť výrobe vôní, a to aj vôní pre lepšie a príjemnejšie bývanie. Millefiori Milano vo svojej špecializovanej kolekcii Laundry ponúka najvyššiu kvalitu prípravkov určených pre bielizeň a starostlivosť o ň..
0 Komentáre k článku - Zobraziť komentáre
Zázrak v podobe katalytickej lampy
Čoraz častejšie môžeme vidieť v rôznych lifestylových časopisoch, ale aj časopisoch o bývaní zázrak v podobe katalytickej lampy. Ide o prostriedok prevoňania interiéru, ktorý získava na popularite vďaka výnimočným schopnostiam. Okrem rozprúdenia vône, katalytická lampa pohlcuje nepríjemné pachy v domácnosti, akými sú pachy z varenia, pečenia, pachy z rodinných zvieracích miláčikov, ale aj pachy z cigariet. Okrem toho, katalytická lampa ničí aj baktérie. Toto všetko je spôsobené katalytickým procesom, ktorý zabezpečuje prevoňanie interiéru, pohlte..
0 Komentáre k článku - Zobraziť komentáre
Vôňa domova
Domov pripomína najmä jeho vôňa. V súčasnosti existuje mnoho spôsobov, ako si rozvoňať interiér, počnúc starými osvedčenými sviečkami a vonnými olejmi, ale aj rôznymi elektrickými zariadeniami, či katalytickými lampami. Výber je veľmi rôznorodý a je len na Vás, aký spôsob spríjemnenia atmosféry domova si vyberiete. Ponúkame Vám pár informácií, ktoré Vám môžu pomôcť pri výbere. Vonné sviečky spríjemňujú atmosféru v momente, kedy horia. Knôt by mal mať vždy 1 až 1,5cm aby nedochádzalo k zadymovaniu interiéru. Kvalitné sviečky sú vyrábané zväčša z prírod..
0 Komentáre k článku - Zobraziť komentáre
×
×
×
×
×
×
×