Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Porcelán

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: PPD
Štýlový porcelánový hrnček s motívom zimnej líšky je ideálnym darčekom pre vašich blízkych. Hrnček je vyrobený z vysokokvalitného porcelánu a je zabalený do darčekovej krabičky s rovnakým motívom, ktorú môžete použiť na uskladnenie drobností. Hrnček ..
14,30€
Výrobca: PPD
Originálna sada porcelánových hrnčekov na kávu alebo čaj s motívom štýlovej hviezdy v zelenej a červenej farbe. Hrnčeky sú zabalené v darčekovej krabičke, takže sú výborným tipom na darček. Krabičku je možné použiť na ukladanie drobností v domácnosti..
21,00€
Výrobca: PPD
Porcelánový hrnček s motívom cestovania je vhodným doplnkom domácnosti pre tých, ktorý radi objavujú svet. Hrnček je ideálnym spoločníkom pre vychutnávanie kávy alebo čaju. Je zabalený v krabičke s rovnakým motívom, ktorú môžete použiť na uschovanie ..
14,30€
Výrobca: PPD
Originálna sada porcelánových hrnčekov na kávu alebo čaj s nadčasovým motívom päťdesiatych rokov v čiernobielom vyhotovení. Hrnčeky sú zabalené v darčekovej krabičke, takže sú výborným tipom na darček. Krabičku je možné použiť na ukladanie drobností ..
21,00€
×
×
×
×
×
×
×