Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Servítky

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: PPD
Originálne papierové servítky z dielne PPD sú výnimočným doplnkom stolovania v zimnom období. Servítky sú vyrobené z ekologických materiálov. Kyslíkom bielené papierové servítky s potlačou z vodových farieb, sú trojvrstvové a obal je znov..
1,90€ 2,90€
Výrobca: PPD
Štýlové papierové servítky s ozdobnou hviezdou sú ideálnym doplnkom pre Vaše stolovanie. Svojim dizajnom spestria stôl vo vašej domácnosti. Servítky sú vyrobené z ekologických materiálov. Kyslíkom bielené papierové servítky s potlačou z vodových fari..
2,50€ 3,35€
Výrobca: PPD
Ozdobné papierové servítky s cestovateľským motívom sú ideálnym doplnkom do vašej domácnosti. Stolovanie sa môže stať cestovateľským zážitkom. Servítky sú vyrobené z ekologických materiálov. Kyslíkom bielené papierové servítky s potlačou z vodových f..
1,90€ 2,90€
Výrobca: PPD
Nadčasový dizajn z päťdesiatych rokov je štýlovým doplnkom vašej domácnosti. Prineste eleganciu aj do vášho stolovania a zaujmite tak okolie svojim zmyslom pre módu. Servítky sú vyrobené z ekologických materiálov. Kyslíkom bielené papierové servítky ..
3,35€
Výrobca: PPD
Ozdobné papierové servítky s farebnými vtáčikmi sú ideálnym doplnkom do vašej domácnosti. Stolovanie sa môže stať romantickým a rozprávkovým zážitkom. Servítky sú vyrobené z ekologických materiálov. Kyslíkom bielené papierové servítky s potlačou z vo..
2,50€ 3,35€
×
×
×
×
×
×
×