Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

O nás

 

Naša spoločnosť sa snaží ponúkať zákazníkom kvalitný a zároveň štýlový tovar svetových, ale aj domácich značiek. Základným predpokladom výberu ponúkaných produktov je kvalita, jedinečnosť a originalita. Hlavným predmetom našej činnosti je v súčasnosti predaj talianskych interiérových vôní, ktoré sú obľúbenými produktmi nie len v zahraničí, ale svoje miesto si nachádzajú aj na slovenskom trhu. Sortiment produktov sme rozšírili tiež o výrobky s komponentami Swarovski.

Predmet činnosti:

·         predaj interiérových vôní Millefiori Milano,

·         predaj interiérových vôní Mr & Mrs Fragrance,

·         výroba a distribúcia CLUE - USB zdobené komponentmi Swarovski.

 

Millefiori Milano vznikla začiatkom deväťdesiatych rokov. Pomerne dlhú dobu sa zaoberala výrobou exkluzívnych dizajnových sviečok, v roku 2004 spustila produkciu interiérových vôní vo forme sviečok a následne vo forme difuzérov. Ich úspech naštartoval obrovský nárast firmy a zo dňa na deň z nej urobil jedného z najžiadanejších a najvýznamnejších výrobcov v odbore. Millefiori Milano pri svojich výrobkov kladie veľký dôraz nielen na dizajnové spracovanie difuzérov, ale aj na kvalitu a nezávadnosť surovín používaných na výrobu vonných esencií, ktoré sú pôvodom vždy z Talianska alebo Francúzska, a vždy v najvyššej možnej kvalite, ktorá zodpovedá všetkým normám Európskej únie.

Talianska spoločnosť Joy Fragrances sa zaoberá už dlhé roky distribúciou rôznych značiek interiérových vôní. V roku 2010 predstavila prvýkrát vlastnú kolekciu výrobkov, ktorá nesie názov Mr & Mrs Fragrance. Spojenie skúseností a dokonalého designu, ktorého autorom je popredný taliansky návrhár Luca Trazzi, dalo za vznik jednoduchým produktovým kolekciám, ktoré spĺňajú všetky pravidlá dokonalého brandu. Zaoblené tvary, široké spektrum farieb. To všetko doplnené o kolekciu vysoko kvalitných vôní, ktoré reflektujú spomienky zakladateľov spoločnosti na ich vzdialené cesty.

Zákazníkom ponúkame tiež exkluzívne darčekové predmety v podobe celokovového USB kľúča CLUE, ktorý je zdobený komponentmi Swarovski. CLUE je v ponuke v rôznych farebných variáciách a pamäťových kapacitách (4GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB). CLUE je produkt, ktorý si môžete navrhnúť sami – možnosť výberu farby kamienkov Swarovski, možnosť osadenia loga na USB alebo na krabičku.

×
×
×
×
×
×
×