Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Fresh Air Friends

Vonné panáčiky sú príjemným spestrením interiéru. Prineste vôňu do Vášho šatníka, bytu, na pracovisko a kdekoľvek, kde chcete mať pri sebe voňavého panáčika. Veselé vône od Mr & Mrs Fragrance okrem prevoňania interiéru zaujmú aj svojim originálnym dizajnom, ktorý je zameraný najmä na jednoduchosť a farebnosť. Vyberte si svojho panáčika a určite sa stane Vašim kamarátom.

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CESARE SILKY ROSE  je novinkou roku 2016 z kolekcie Fresh Air Friends, veselých panáčikov do auta. Jemná pastelová ružová farba nového vonného panáčika decentne skrášli interiér Vášho auta a prevonia ho vôňou hodvábnych ruží. Nielen dizajn a vô..
7,50€ 9,90€
MR&MRS FRAGRANCE - NIKI - GLITTER PINK - SILKY ROSE je jedinečná. Okrem originálneho a štýlového dizajnu na seba púta pozornosť aj nezameniteľnou vôňou hodvábnych ruží. Trblietavá farba je hravým doplnením dizajnového kúsku v podobe tohto originá..
10,50€ 11,90€
CESARE JASMINE TEA – ANTI TOBACCO  je novinkou roku 2016 z kolekcie Fresh Air Friends, veselých panáčikov do auta. Jemná pastelová žltá farba nového typu vonného panáčika štýlovo osvieži interiér v aute a zaujme pozornosť každého pasažiera. Vôň..
7,50€ 9,90€
CESARE CASHMERE je ďalším nováčikom roku 2016 z kolekcie Fresh Air Friends, veselých panáčikov do auta. Krásna pastelová modrá farba panáčika spestrí interiér každého auta a okrem toho spríjemní každú cestu autom príjemnou orientálno-drevitou vôňou...
7,50€ 9,90€
CESARE COLONIAL – ANTI TOBACCO  je úplne nový vonný panáčik z kolekcie Fresh Air Friends v krásnej jemnej pastelovej zelenej farbe s funkciou odstraňovania zápachu z fajčenia v aute. Vonný panáčik vo vôni colonial je citrusovo-drevitou vôňou s ..
7,50€ 9,90€
MR&MRS FRAGRANCE - NIKI - POIS MATTE BLACK & SILVER - CASHMERE je originálnou vôňou do auta na prvý pohľad. Štýlový dizajn čierno-striebornej kombinácie s veselými guličkami je originálnym spestrením interiéru auta. Vonný panáčik NIKI je výni..
10,50€ 11,90€
Mr&Mrs Fragrance - BIG BROTHER - Čierno-Žltý - VANILLA - Stojan na tablet alebo mobilný telefón s vonnou náplňou ..
14,90€ 18,00€
MR&MRS FRAGRANCE - NIKI - POIS MATTE BLACK & PINK - PINK JASMINE - ANTI-TOBACCO je originálnou vôňou do auta na prvý pohľad. Štýlový dizajn čierno-ružovej kombinácie s veselými guličkami je originálnym spestrením interiéru auta. Vonný panáčik..
10,50€ 11,90€
MR&MRS FRAGRANCE - NIKI - POIS MATTE BLACK & GOLD - AMBRE MUSK je originálnou vôňou do auta. Štýlový dizajn čierno-zlatej kombinácie s veselými guličkami je originálnym spestrením interiéru. Vonný panáčik NIKI je výnimočný aj nezameniteľnou d..
10,50€ 11,90€
ERCOLE – CITRUS je zeleným zástupcom panáčika do šatníka z kolekcie Fresh Air Friends, ktorý vám spríjemní každú chvíľu, kedy otvoríte váš šatník, skriňu či zásuvku s oblečením alebo módnymi doplnkami. Nechajte rozvoňať vaše oblečenie sviež..
7,50€ 9,00€
ERCOLE – ENERGY je panáčik do šatníka z kolekcie Fresh Air Friends, ktorý je určený pre milovníkov energizujúcich vôní, ktoré sú charakteristické povzbudzujúcimi a radostnými okamihmi pripomínajúcimi záplavu energie. Oranžový panáčik vám ok..
7,50€ 9,00€
Založené na 1 recenziách.
ERCOLE – PEPPER MINT je určený pre všetkých, ktorí majú radi zaujímavé prevedenie klasických vôní. Červený panáčik Ercole vonia sladkastou vôňou mäty piepornej, ktorá si získa aj náročného zákazníka. Okrem toho, že prinesie do vášho oblečenia nezamen..
7,50€ 9,00€
×
×
×
×
×
×
×