Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Interiérové spreje

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Berry delight - ovocné potešenie z vône citrusových plodov, ktoré zjemňuje vôňa moruše a kvetín. Vôňa je osl..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Jasmine Ylang - patrí medzi vône z kategórie kvetinových a už svojou farbou napovedá o jej nežnosti. Vôňa jazmínu v kombiná..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Legni e Fiori d´Arancio – Oranžová vôňa charakteristická temperamentom kytice konvaliniek s pomarančovými kvetmi. Zmyselné ..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Magnolia Blossom & Wood – Kvet magnólie v kombinácii s vôňou dreva. Ideálna kombinácia vhodná pre všetky ročné obd..
9,90€
Millefiori Milano - Natural - Home spray 150ml - Berry Delight Nero - prináša do sveta vôní okúzľujúcu drevitú vôňu, ktorá je výrazná a exotická. Základ vône je tvorený vanilkou, kumarínom a pižmom. Vôňa obsahuje tiež pačuli a štipku škorice. Vôňa..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. White Mint & Tonka – Vzrušujúca vôňa, ktorá prebudí vaše zmysly s povzbudzujúcim duetom citrusov a mäty...
9,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Cascata di Glicine - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od vareni..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Jonquille - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, c..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Lavanda - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, cig..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Ocean Wind - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Perla - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ..
8,90€
Interiérový sprej Natural 150ml - je užitočným doplnkom do domácnosti, či do práce. Jednoduchým streknutím dokážete v okamihu vyčarovať atmosféru plnú vône a sviežosti. Vône z kolekcie Millefiori Milano Natural sú prírodnými vôňami, ktoré dokážu..
9,90€
Založené na 1 recenziách.
Interiérový sprej Natural 150ml - je užitočným doplnkom do domácnosti, či do práce. Jednoduchým streknutím dokážete v okamihu vyčarovať atmosféru plnú vône a sviežosti. Vône z kolekcie Millefiori Milano Natural sú prírodnými vôňami, ktoré dokážu..
9,90€
×
×
×
×
×
×
×