Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Interiérové spreje

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Berry delight - ovocné potešenie z vône citrusových plodov, ktoré zjemňuje vôňa moruše a kvetín. Vôňa je osl..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Jasmine Ylang - patrí medzi vône z kategórie kvetinových a už svojou farbou napovedá o jej nežnosti. Vôňa jazmínu v kombiná..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Legni e Fiori d´Arancio – Oranžová vôňa charakteristická temperamentom kytice konvaliniek s pomarančovými kvetmi. Zmyselné ..
9,90€
Millefiori Milano - Natural - Home spray 150ml - Berry Delight Nero - prináša do sveta vôní okúzľujúcu drevitú vôňu, ktorá je výrazná a exotická. Základ vône je tvorený vanilkou, kumarínom a pižmom. Vôňa obsahuje tiež pačuli a štipku škorice. Vôňa..
9,90€
Parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. White Mint & Tonka – Vzrušujúca vôňa, ktorá prebudí vaše zmysly s povzbudzujúcim duetom citrusov a mäty...
9,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Cascata di Glicine - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od vareni..
8,90€
Intenzivný parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Vôňa škorice a jablka prináša do interiéru nádherný korenisto-ovocný pocit. Škorica zo Srí Lanky a vôňa čerstv..
12,90€ 17,70€
Intenzivný parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Pelargónie a Amber sú hlavnými esenciami tejto vône a ich intenzitu ešte zvýrazňuje vôňa šalvie. Oddychová a s..
17,70€
Intenzivný parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Vôňa Fine Spice uvoľňuje do interiéru jedinečné korenisté tóny, ktoré sú absolútnymi protagonistami tejto vône..
17,70€
Intenzivný parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Krásna osviežujúca citrusová vôňa zložená z verbeny, bergamotu z Kalábrie a čerstvých tónov jazmínu. Táto vôňa..
17,70€
Intenzivný parfumovaný vonný sprej je ideálnym prostriedkom na okamžité prevoňanie interiéru bytu, ale aj auta. Objem spreju je 150ml. Vôňa vanilky pozdvihne v miestnosti atmosféru a spríjemní aj všedné dni. Madagaskarská vanilka je hlavnou pods..
17,70€
My Fragrances Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Black Amber - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, c..
13,30€
My Fragrances Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Citrus Blossom - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia..
13,30€
My Fragrances Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Lavender & Camomile - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy o..
13,30€
My Fragrances Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Pure Linen - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ci..
13,30€
My Fragrances Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Sweet Flower - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ..
13,30€
My Fragrances Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Lavender & Camomile - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy o..
9,90€ 13,30€
Interiérový sprej Natural 150ml - je užitočným doplnkom do domácnosti, či do práce. Jednoduchým streknutím dokážete v okamihu vyčarovať atmosféru plnú vône a sviežosti. Vône z kolekcie Millefiori Milano Natural sú prírodnými vôňami, ktoré dokážu sprí..
9,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Jonquille - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, c..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Lavanda - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, cig..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Ocean Wind - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 250ml - Perla - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ..
8,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 75ml - Perla - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, c..
5,40€
Interiérový sprej Natural 150ml - je užitočným doplnkom do domácnosti, či do práce. Jednoduchým streknutím dokážete v okamihu vyčarovať atmosféru plnú vône a sviežosti. Vône z kolekcie Millefiori Milano Natural sú prírodnými vôňami, ktoré dokážu..
9,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 75ml - Cascata di Glicine - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia..
5,40€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 75ml - Jonquille - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ci..
5,40€
Založené na 1 recenziách.
Interiérový sprej Natural 150ml - je užitočným doplnkom do domácnosti, či do práce. Jednoduchým streknutím dokážete v okamihu vyčarovať atmosféru plnú vône a sviežosti. Vône z kolekcie Millefiori Milano Natural sú prírodnými vôňami, ktoré dokážu..
9,90€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 75ml - Lavanda - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varenia, ciga..
5,40€
Millefiori Milano Laundry - Osviežovač látok 75ml - Ocean Wind - je jedným z najšikovnejších pomocníkov pri odstraňovaní zápachov a prevoňaní domácnosti či oblečenia. Tento osviežovač dokáže jednak odstrániť nepríjemné zápachy od varen..
5,40€
×
×
×
×
×
×
×