Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Millefiori Aria

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Millefiori Milano - Aria - Elektrický difuzér do zásuvky zaručí dlhotrvajúcu vôňu v interiéri. V ponuke náplne do toht difuzéru vo viacerých vôňach.  ..
12,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Cold Water – Vôňa sviežej vody s ľahkosťou a opojnou senzáciou. Mužský dotyk santalového dreva, rozmarínu, citrusov a bergamotu s prenikavou kvalitou sa dostáva priamo do Vašej mys..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Fior d´Orchidea – Jemná kvetinová vôňa orchidei dodá domácnosti pravú jarnú atmosféru a sviežosť. Delikátna a svieža vôňa povzbudí Vaše zmysly a pozdvihne náladu. Vôňa Millefiori M..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Grape Cassis – Sladká šťavnatá vôňa hroznového vína s čiernymi ríbezľami oživí slnečné jarné a letné dni. Vôňa Millefiori Milano z rady Natural je ovocnou vôňou, ktorá je určená pr..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Vôňa Keemun je z kategórie kvetinových vôní a je určená najmä na jarné a letné obdobie, ale tiež pre tých, ktorí sa radi obklopujú vôňou kvetov počas celého roka.  ..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Orange Tea – Vôňa sviežeho pomarančového čaju obohatená korením a kvetinami. Výrazné citrusové ovocie vytvára báseň intenzívneho prežívania a emócií. Vôňa Millefiori Milano z rady ..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Oxygen – Svieža vôňa s tónmi citrusov a iskrou borovicového ihličia pripomína prechádzku na ranom čerstvom vzduchu, dodávajúca energiu a vitalitu. Vôňa Millefiori Milano z rady Zon..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Pompelmo – Vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Sandalo Bergamotto – Vôňa charakteristická studeným nádychom levandule, grapefruitu a bergamotu, ktorá pripomína letný dážď prevoňaný intenzívne čerstvým ovocím, myrtou a jazmínom...
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Spa & Massage Thai – Vôňa, ktorá Vás prinesie pocit, aký prežívate pri relaxačnej masáži. Delikátna vôňa kvetov a listov v kombinácii s rozptýleným korením ponúka relaxáciu a p..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. Vanilla & Wood – Sladká vôňa vanilky a drevitá vôňa pripomínajúca vášnivé tango. Drevitá vôňa s príchuťou orientálnej vanilky rozdáva navôkol senzáciu a sladké pohladenie. Vôňa..
7,90€
Balenie obsahuje jednu náhradnú náplň do difuzéra Aria do zásuvky. White Musk – Vôňa kytice bielych ruží v piesku, ktorá je pokropená rosou a poprášená vanilkovým púdrom. Nevinnosť a vďačnosť je charakteristická pre silnú a tajomnú arómu. Vôňa Mil..
7,90€
×
×
×
×
×
×
×