Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Katalytické lampy

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Lampe Berger
Darčeková sada pre skvelý úvod do sveta lámp a parfumov Lampe Berger - limitovaná edícia sklenenej lampy a 180 ml neutrálnej čistiacej zmesi.  ..
36,50€
Výrobca: Lampe Berger
Náhradný kahan s dĺžkou 47 cm pre stredne veľké a väčšie katalytické lampy Lampe Berger. Pre optimálnu funkciu vašej lampy je nutné pravidelne meniť jej kahan. Dlhý kahan je optimálny pre stredne veľké a veľké katalytické lampy. Životnosť kahan..
15,90€
Výrobca: Lampe Berger
Náhradný kahan s dĺžkou 32 cm pre menšie a stredne veľké katalytické lampy Lampe Berger. Pre optimálnu funkciu vašej lampy je nutné pravidelne meniť jej kahan. Krátky kahan je optimálna pre menšie (nižšia) katalytické lampy. Životnosť kahanu AI..
15,80€
Výrobca: Lampe Berger
Katalytická lampa katalytická lampa z dielne Lampe Berger zaujme na prvý pohľad a je dokonalým doplnkom do interiéru. Krásny dizajn lampy v modrej farbe zo skla sa hodí do klasicky aj moderne zariadených interiérov. Ide o prostriedok prevoňania inter..
42,99€
Výrobca: Lampe Berger
Katalytická lampa katalytická lampa z dielne Lampe Berger zaujme na prvý pohľad a je dokonalým doplnkom do interiéru. Elegantný dizajn lampy v šedej farbe zo skla sa hodí do klasicky aj moderne zariadených interiérov. Ide o prostriedok prevoňania int..
42,99€
Výrobca: Lampe Berger
Katalytická lampa katalytická lampa z dielne Lampe Berger zaujme na prvý pohľad a je dokonalým doplnkom do interiéru. Jednoduchý dizajn sa hodí do klasicky aj moderne zariadených interiérov. Ide o prostriedok prevoňania interiéru, ktorý získava na po..
51,50€
×
×
×
×
×
×
×