Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534
Obklopte sa dlhotrvajúcou vôňou čistého prádla

Dosiahnuť to, aby čisté prádlo voňalo niekoľko dní po vypraní je cieľom používania pracích práškov a aviváží. Nie vždy je však tomu tak, hoci do pracích prostriedkov investujeme financie a na základe reklamy kupujeme stále nové vône. Výsledok však nie je vždy taký ako by sme si predstavovali.

Talianski výrobcovia už niekoľko desaťročí venujú významnú pozornosť výrobe vôní, a to aj vôní pre lepšie a príjemnejšie bývanie. Millefiori Milano vo svojej špecializovanej kolekcii Laundry ponúka najvyššiu kvalitu prípravkov určených pre bielizeň a starostlivosť o ňu. Okrem tekutého pracieho prášku je súčasťou kolekcie Laundry aj sprej na žehlenie, ktorý okrem uľahčenia žehlenia prevonia prádlo vôňou čistoty. Osviežením je tiež sprej na textílie, ktorý dodáva vôňu všetkým typom textílií v domácnosti, ako aj odevom. Okrem vône spreje na textílie pohlcujú aj pachy, akými sú napríklad pachy z varenia alebo zo zafajčených priestorov.

Šatník si môžete prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad aj vonnými kartami z kolekcie Laundry od Millefiori Milano a to hneď v šiestich obľúbených vôňach – Perla, Cascata di Glicine, Jonquille, Lavanda a Ocean Wind.

Všetky vône značiek Millefiori Milano a Mr&Mrs Fragrance okrem prevoňania prádla, bielizne a oblečenia pohlcujú nepríjemné pachy vďaka špeciálnym molekulám. Prevoňajte Váš domov talianskými parfumami a vneste tak príjemnú atmosféru do každého dňa. 

Stylovo.sk Vloźil Stylovo.sk

0 Komentáre k "Obklopte sa dlhotrvajúcou vôňou čistého prádla"

Napísať komentár

Vaše meno:


Vpíšte kód:

Váš komentár:
Note: HTML nieje preloźené!
×
×
×
×
×
×
×