Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Poštovné a doprava

 

Zákazník má pri kúpe tovaru v internetovom obchode www.stylovo.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji. Ak je Vami objednaný tovar skladom, objednávka bude expedovaná do 2 pracovných dní.

Možnosti platby:

1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Poplatok za platbu dobierkou je účtovaný sumou 0,90 EUR.

 

2. Platba prevodom na bankový účet
Platbu za objednaný tovar uskutočníte prevodom na náš bankový účet. Prevodom na bankový účet je možné uhradiť všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Tovar expedujeme v deň pripísania úhrady na náš účet. Číslo účtu zasielame po skontrolovaní tovaru na sklade. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená.
 

 

Možnosti dodania tovaru:

1. Zásielka kuriérskou spoločnosťou - 2,90 EUR
Zásielka Vám bude doručená do 2 pracovných dní po jej expedícií. Kuriér Vás bude telefonicky kontaktovať ohľadne prevzatia (v prípade platby dobierkou aj uhradenia) zásielky. Zásielky posielame kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service. Na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html môžete sledovať zásielku po expedícii od nás a zaslaní čísla balíka.
 

2. Slovak Parcel Shop - 2,90 EUR
Pre doručenie prostredníctvom Slovak Parcel Shop prosím do poznámky uveďte „SP Shop“ a miesto vyzdvihnutia balíka. Zoznam odberných miest nájdete na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Parcel-Shop.html#pos3.

 

 

DOPRAVA ZDARMA PRI OBJEDNÁVKE NAD 50,00 EUR

Pri objednávkach nad 50,00 EUR našim zákazníkom dopravu neúčtujeme. Zásielky odosielame kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service. Na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html môžete sledovať zásielku po expedícii od nás a zaslaní čísla balíka.

 

×
×
×
×
×
×
×