Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Poštovné a doprava

 

Zákazník má pri kúpe tovaru v internetovom obchode www.stylovo.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji. Ak je Vami objednaný tovar skladom, objednávka bude expedovaná do 48 hodín.

Možnosti platby:

1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná pri spôsobe dodania kuriérskou spoločnostou, aj Slovenskou Poštou. Poplatok za platbu dobierkou neúčtujeme. 

2. Platba prevodom na bankový účet
Platbu za objednaný tovar uskutočníte prevodom na náš bankový účet. Prevodom na bankový účet je možné uhradiť všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Tovar expedujeme v deň pripísania úhrady na náš účet. 
 

3. Platba v hotovosti
Za tovar môžete zaplatiť aj pri osobnom prevzatí. Tovar je však potrebné objednať vopred prostredníctvom internetového obchodu alebo telefonicky na čísle 0918 810 534.

 

Možnosti dodania tovaru:

1. Listová zásielka Slovenskej Pošty - 2,90 EUR s DPH
Zásielka je expedovaná ako listová zásielka Slovenskej poštoy 1. triedy, pričom zásielku je zväčša potrebné vyzdvihnúť na príslušnej pošte na základe oznámenia, ktoré Vám je doručené do schránky na druhý deň od expedície tovaru. Pokiaľ je zvolená spôsob platby dobierkou, pri prevzatí je potrebné tovar uhradiť.

2. Zásielka kuríerskou spoločnosťou - 3,90 EUR s DPH
Zásielka Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň po jej expedícií. Kuriér Vás bude telefonicky kontaktovat ohľadne prevzatia (v prípade platby dobierkou aj uhradenia) zásielky.
 

3. Osobný odber - 0,00 EUR s DPH
Zásielku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na adrese prevádzky kamenného obchodu Stylovo.sk - Záhradnícka 4874/26, 82108 Bratislava. Osobný odber je potrebné si vopred dohodnúť na telefónnom čísle 0918 810 534.

 

DOPRAVA ZDARMA PRI OBJEDNÁVKE NAD 40,00 EUR s DPH

​Pri objednávkach nad 40,00 EUR s DPH našim zákazníkom dopravu neúčtujeme. Poplatok za platbu dobierkou neúčtujeme.
Ak hodnota tovaru nepresiahne 80,00 EUR bez DPH, zásielky spravidla zasielame prostredníctvom Slovenskej Pošty. V prípade požiadavky na doručenie kuriérom však určite zákazníkom vyjdeme v ústrety.
Pri objednávkach prevyšujúcich 80,00 EUR s DPH, zasielame tovar kuriérskou službou. 

 

×
×
×
×
×
×
×