Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Beauty Pro

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Beauty Pro
Pánska zlupovacia maska s aktívnym čiernym uhlím s prírodnými prísadami je určená najmä na odstránenie čiernych bodiek na nose a v oblasti líc. Maska zlepšuje prekrvenie pokožky. Je vhodná pre všetky typi pleti. Hmotnosť 90g. Doba pôsobenia 20 minút...
9,90€ 19,99€
Výrobca: Beauty Pro
Kúra na nohy BeutyPro - Foot Therapy - 1 pár. Kúra je hydratujúca a vyživujúca, obsahuje morský kolagén, chladivú mätu a extrakty z ovocia. Vďaka tomuto zloženiu táto kúra na nohy vyživuje a hlboko hydratuje. Pokožka na nohách bude po kúre pružná, mä..
1,90€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Penivá čistiaca maska Detoxifying 18 ml - detoxikačná maska s penivým efektom, ktorá dokonale čistí pleť. Obsahuje aktívne uhlie a prírodné prísady odstraňujúce nečistoty. Dokonale odstraňuje prebytočnú mastnotu vďaka rastlinému uhliu. Otvára póry a ..
1,90€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pánska pleťová maska s hydratačným účinkom a omladzujúcim efektom. P*leťová maska obsahuje Anti-Age kolagén, ktorý spomaľuje starnutie pleti. Pleťová maska obsahuje prírodné prísady, ktoré vyvažujú mastnú a suchú pokožku. Tieto prírodné prísady tiež ..
1,90€ 5,49€
Výrobca: Beauty Pro
Čierna pleťová zlupovacia maska s aktívnym uhlím a prírodnými prísadami priináša efektívne riešenie pre boj s čiernymi bodkami na nose a lícach. Čistiaca zlupovacia maska okrem toho podporuje prekrvenie tváre, pleť po použití ostáva hodvábne jemná a ..
1,90€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Maska pod oči hydrogélová s kolagénom a zeleným čajom BeautyPro obsahuje 3 páry masky, ktorá zmierňuje stav unavených a opuchnutých očí. Tiež eliminuje tmavé kruhy pod očami. Maska vyživuje a minimalizuje jemné línie a vrásky. Súčasne zvyšuje elastic..
4,50€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pánska maska pod oči hydrogélová s aktívnym uhlím a vulkanickým popolom BeautyPro obsahuje 3 páry. Maska má omladzujúci účinok a vďaka aktívnemu uhliu a vulkanickému popolu minimalizuje vzhľad jemných línií a vrások. Maska tiež redukuje tmavé kruhy p..
4,50€ 5,59€
×
×
×
×
×
×
×