Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Beauty Pro

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Beauty Pro
Kúra na nohy BeutyPro - Foot Therapy - 1 pár. Kúra je hydratujúca a vyživujúca, obsahuje morský kolagén, chladivú mätu a extrakty z ovocia. Vďaka tomuto zloženiu táto kúra na nohy vyživuje a hlboko hydratuje. Pokožka na nohách bude po kúre pružná, mä..
4,50€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pánska maska po holení Post Shave Cooling Mask s Anti-Ageging kolagénom ochladzuje, vyživuje, hydratuje pokožku a znižuje jej začervenanie. Maska obsahuje kolagén, ktorý pôsobí pozitívne pri spomalení starnutia pokožky. Maska je vhodná pre všetky typ..
4,50€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Penivá čistiaca maska Detoxifying 18 ml - detoxikačná maska s penivým efektom, ktorá dokonale čistí pleť. Obsahuje aktívne uhlie a prírodné prísady odstraňujúce nečistoty. Dokonale odstraňuje prebytočnú mastnotu vďaka rastlinému uhliu. Otvára póry a ..
4,50€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pánska pleťová maska s hydratačným účinkom a omladzujúcim efektom. P*leťová maska obsahuje Anti-Age kolagén, ktorý spomaľuje starnutie pleti. Pleťová maska obsahuje prírodné prísady, ktoré vyvažujú mastnú a suchú pokožku. Tieto prírodné prísady tiež ..
5,49€
Výrobca: Beauty Pro
Pleťová maska Brightening s rozjasňujúcim efektom, kolagénom a vitamínom C obsahuje prírodné prrísady, ktoré vyvažujú mastnú a suchú pokožku a súčasne zvyšujú elasticitu pleti. Tiež zlešujú tónovanie pleti. Po použití pleťovej masky bude pokožka hebk..
5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pánska pleťová penivá čistiaca maska s aktívnym uhlím a prírodnými prísadami odstraňuje nečistoty a čistí pleť. Pleťová maska ostraňuje prebytočnú mastnotu vďaka rastlinnému aktívnemu uhliu. Maska otvára póry a hĺbkovo čistí čierne bodky. Maska je vh..
5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Výživujúca pleťová maska s kolagénom, olivovým extraktom a prírodnými prísadami okamžite vyvažuje suchú a msatnú pokožku a súčasne zvyšuje elasticitu a zlepšuje tónovanie pleti. Po použití masky bude vaša pleť pružná a hebká. Maska je vhodná pre všet..
5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pleťová maska Rejuvenating pôsobí omladzujúco. Obsahuje extrakt zo zeleného čaju. Táto maska je účinná na problematickú pleť, vyvažuje mastnú a suchú pokožku a zároveň znižuje začervenanie. Zelený čaj tiež chráni pleť pred voľnými radikálmi a zabraňu..
5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Čierna pleťová zlupovacia maska s aktívnym uhlím a prírodnými prísadami priináša efektívne riešenie pre boj s čiernymi bodkami na nose a lícach. Čistiaca zlupovacia maska okrem toho podporuje prekrvenie tváre, pleť po použití ostáva hodvábne jemná a ..
4,50€ 5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Maska pod oči hydrogélová s kolagénom a zeleným čajom BeautyPro obsahuje 3 páry masky, ktorá zmierňuje stav unavených a opuchnutých očí. Tiež eliminuje tmavé kruhy pod očami. Maska vyživuje a minimalizuje jemné línie a vrásky. Súčasne zvyšuje elastic..
5,59€
Výrobca: Beauty Pro
Pánska maska pod oči hydrogélová s aktívnym uhlím a vulkanickým popolom BeautyPro obsahuje 3 páry. Maska má omladzujúci účinok a vďaka aktívnemu uhliu a vulkanickému popolu minimalizuje vzhľad jemných línií a vrások. Maska tiež redukuje tmavé kruhy p..
4,50€ 5,59€
×
×
×
×
×
×
×