Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

CAR LINEA

Vône do auta z produkcie Millefiori Milano sú určené pre náročného zákazníka vďaka svojim parfumovaným vôňam a elegantným dizajnom, ktorý decentne ozdobí interiér Vášho auta. Výhodou týchto vôní do auta je aj životnosť vône, ktorá prevonia Vaše auto až na niekoľko týždňov, ako aj možnosť dokúpenia náhradnej náplne v obľúbených vôňach. Dizajnovým difuzérom do auta môžete vyjadriť svoj štýl a zároveň zahaliť auto do príjemnej vône talianskych parfumov. 

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vôňa do auta s jednoduchým dizajnom, ktorá zaujme výraznou fialovou farbou a vôňou Monoi. Japonská jemná vôňa s energiou Stredomoria s pôvabom kvetu Monoi doplnené sviežim dotykom oranžových kvetov. Do kovového difuzéru je možné d..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v modrom štýlovom dizajne s vôňou zmesi korenia. Vôňu do auta si môžete doplniť prostredníctvo náplní. Zmes korenia je charakteristická vôňou krbu v domácnosti, ktorá zahreje na duši. V kombinácii s levanduľou a&..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v sýtej oranžovej farbe s vôňou pomarančového čaju je určená pre milovníkov sviežich vôní. Citrusové esencie s vôňou sladu a semienok ambrette zaručujú pocit pohody pri každej ceste autom. K dispozícii aj náplne...
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v elegantnej zelenej farbe s vôňou bieleho machu je určená pre náročných zákazníkov. Svojou elegantnou vôňou kytice bielych ruží, v kombinácii s vanilkou si získa majiteľa už pri prvom použití. Životnosť vône je 1-2 m..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v originálnom a extravagantnom dizajne s vôňou studenej vody. Ľahká senzácia vône santalového dreva, rozamrýnu, citrusov a bergamotu, ktorá sa svojou prenikavosťou dostane do Vašej mysle. Vonný difuzér do auta si môže..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta s kvetinovou vôňou, sladkými a korenistými tónmi pripomínajúcimi orient. Vôňa prináša harmóniu zmyslom 4-8 týždňov. Vôňu je možné dopĺňať náhradnými náplňami z rady Millefiori Milano. Melody Flowers – Sladká vôňa kvetov..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta so sviežou grepovou vôňou, ktorá osvieži interiér auta na 4-8 týždňov. Kombinácia citrusov, grepu a pomaranču s nádychom života si podmaní zmysly aj náročného zákazníka. Vonný difuzér do auta je možné doplniť náhradnou náplňou ..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v originálnom dizajne imitácie kože, ktorý v sebe ukrýva neodolateľnú vôňu zmesi korenia. Vôňa pripomína domáci krb zahrievajúci zmysly vôňou levandule, vanilky a cédrového dreva. Vôňa je obľúbená aj u mužov. Trvanliv..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v elegantnom bielom prevedení imitácie kože s vôňou práškového cukru osloví milovníkov sladkých vôní. Vôňa prevonia interiér auta na 4-8 týždňov, pričom je možné si ju doplniť vymeniteľnou náplňou z rady Millefiori Milano...
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v originálnom talianskom dizajne imitácie kože. Auto vonia ako santalové drevo v kombinácii s citrónom a bergamotom a vydrží 4-8 týždňov. Vonný difuzér do auta si môžete znova naplniť vymeniteľnou náplňou z ..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta s originálnym zvieracím dizajnom s vôňou granátového jablka prevonia interiér vášho auta na 4-8 týždňov. Vôňa škorice so sladkastým korením, ktorá je posilnená vôňou jablka. . Do difuzéru so zvieracím motívom je možné si dokúpi..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta s originálnym zvieracím dizajnom spestrí každý interiér auta a rozvonia ho vôňou myrty, ktorá je doplnená o sladkasté tóny jazmínu a ruže. . Do difuzéru so zvieracím motívom je možné si dokúpiť vymeniteľnú náplň. Živo..
10,90€ 12,70€
Vôňa do auta v dizajne pripomínajúcom bledé drevo s vôňou Monoi, ktorá je charakteristická jemnosťou, no zároveň energiou, ktorú prinesie do interiéru auta. Životnosť vône je 4-8 týždňov a do dizajnového difuzéru je možné dokúpiť náhradné náplne z ra..
12,90€ 15,40€
Vôňa do auta v dizajne dreva so sviežou vôňou studenej vody. Auto vonia ako santalové drevo v kombinácii s citrónom a bergamotom a vydrží 4-8 týždňov. Vonný difuzér do auta si môžete znova naplniť vymeniteľnou náplňou z ..
12,90€ 15,40€
Vôňa do auta s dizajnom v safari štýle s vôňou zmesi korenia, ktorá osloví aj náročného zákazníka. Vôňa krbu v domácnosti je doplnená jemnými tónmi levandule a pomaranča spolu s vanilkou a cédrovým drevom. Do origin..
12,90€ 15,40€
Vôňa do auta v štýle safari s vôňou bieleho muškátu v kombinácii s ružovými lupeňmi a vanilkou je určená pre milovníkov silných a výrazných vôní. Životnosť vône je 1-2 mesiace, pričom do dizajnového safari difuzéru je mo..
12,90€ 15,40€
Vôňa do auta v štýle safari spríjemní vzhľad aj atmosféru svojim dizajnom a sviežou vôňou studenej vody v kombinácii santalového dreva, citusov a bergamotu. Svojou zmyselnosťou si získa aj náročného zákazníka. Životnosť vône je 1-..
12,90€ 15,40€
×
×
×
×
×
×
×