Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Osviežovač interiéru

Osviežovač interiéru v spreji je určený na intenzívne a okamžité prevoňanie interiéru auta. Talianske parfumy obsiahnuté v tomto interiérovom spreji dodajú Vášmu autu eleganciu a luxus vďaka originalite vôní a ich intenzite. Sprej je možné používať aj v domácnosti na textílie. 

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Osviežovač vzduchu do auta s kvetinovou vôňou Monoi osvieži interiér a súčasne pohltí pachy. Osviežovač je možné použiť aj na textílie v aute, pričom vôňa sa v textíliách udrží aj niekoľko dní. Osviežovač je balený vo fialovom hli..
9,90€ 11,10€
Osviežovač vzduchu do auta so sladkou vôňou práškového cukru spríjemní atmosféru interiéru a súčasne pohltí pachy. Osviežovač je možné použiť aj na textílie v aute, pričom vôňa sa v textíliách udrží aj niekoľko dní. Osviežovač je balen..
9,90€ 11,10€
Osviežovač vzduchu do auta s korenistou vôňou santalo bergamoto prevonia interiér auta a súčasne pohltí pachy. Osviežovač je možné použiť aj na textílie v aute, pričom vôňa sa v textíliách udrží aj niekoľko dní. Osviežovač je balený v&..
9,90€ 11,10€
Osviežovač vzduchu do auta so sviežou citrusovou vôňou pomarančového čaju osvieži interiér auta a súčasne pohltí pachy. Osviežovač je možné použiť aj na textílie v aute, pričom vôňa sa v textíliách udrží aj niekoľko dní. Osviežovač je ..
9,90€ 11,10€
Osviežovač vzduchu do auta s pudrovou vôňou bieleho muškátu prevonia interiér auta zmyslenou vôňou a súčasne pohltí pachy. Osviežovač je možné použiť aj na textílie v aute, pričom vôňa sa v textíliách udrží aj niekoľko dní. Osviežovač ..
9,90€ 11,10€
Osviežovač vzduchu do auta s pudrovou vôňou silver spirit prevonia interiér auta zmyslenou vôňou a súčasne pohltí pachy. Osviežovač je možné použiť aj na textílie v aute, pričom vôňa sa v textíliách udrží aj niekoľko dní. Osviežovač je..
9,90€ 11,10€
×
×
×
×
×
×
×