Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Náhradné náplne

Náhradné náplne Millefiori Milano a Mr&Mrs Fragrance sú určené na doplnenie Vašej obľúbenej vône do dizajnového difuzéra v aute. Na výber je široká ponuka náhradných náplní, ktorých životnosť je až niekoľko týždňov.

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náhradná náplň pre vôňu do auta Millefiori Milano obsahuje 2 ks v balení. Stačí rozbaliť náplň z ochrannej fólie a vložiť do klipu. Životnosť vône je 4-8 týždňov. Vôňa zeleného čaju a kvetov privádza zmysly k pocitu dotyku s&..
8,60€
Náhradná náplň pre vôňu do auta Millefiori Milano obsahuje 2 ks v balení. Stačí rozbaliť náplň z ochrannej fólie a vložiť do klipu. Životnosť vône je 4-8 týždňov. Japonská jemná vôňa s energiou Stredomoria s pôvabom kvetu Mon..
8,60€
Náhradná náplň pre vôňu do auta Millefiori Milano obsahuje 2 ks v balení. Stačí rozbaliť náplň z ochrannej fólie a vložiť do klipu. Životnosť vône je 4-8 týždňov. Kvetinová vôňa so sladkými a korenistými tónmi pripomínajúca orient..
8,60€
Náhradná náplň pre vôňu do auta Millefiori Milano obsahuje 2 ks v balení. Stačí rozbaliť náplň z ochrannej fólie a vložiť do klipu. Životnosť vône je 4-8 týždňov. Citrusové esencie s vôňou sladu a semienok ambrette zaručujú p..
8,60€
Náhradná náplň pre vôňu do auta Millefiori Milano obsahuje 2 ks v balení. Stačí rozbaliť náplň z ochrannej fólie a vložiť do klipu. Životnosť vône je 4-8 týždňov. Vôňa škorice so sladkastým korením, ktorá je posilnená vôňou jablka.&nbs..
8,60€
Náhradná náplň pre vôňu do auta Millefiori Milano obsahuje 2 ks v balení. Stačí rozbaliť náplň z ochrannej fólie a vložiť do klipu. Životnosť vône je 4-8 týždňov. Nádych levandule, grapefruitu a bergamota je doplnená vôňou červené..
8,60€
×
×
×
×
×
×
×