Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Mr&Mrs Fragrance - NIKI - Pois Matte Black & Pink - PINK JASMINE - Anti-tobacco

Mr&Mrs Fragrance - NIKI - Pois Matte Black & Pink - PINK JASMINE - Anti-tobacco

MR&MRS FRAGRANCE - NIKI - POIS MATTE BLACK & PINK - PINK JASMINE - ANTI-TOBACCO je originálnou vôňou do auta na prvý pohľad. Štýlový dizajn čierno-ružovej kombinácie s veselými guličkami je originálnym spestrením interiéru auta. Vonný panáčik NIKI je výnimočný aj nezameniteľnou kvetinovo-ovocnou vôňou. Ružové guličky na matnom čiernom podklade sú doplnením dizajnového kúsku v podobe tohto originálneho vonného panáčika. Cesty autom Vám bude spríjemňovať až na niekoľko týždňov. Do vonného panáčika NIKI je možné dokupovať aj náhradné náplne.
Vôňa Pink Jasmine je kvetinovo-ovocnou vôňou. Základom vône vonného kamaráta je púder a pižmo. Srdcom vône je jazmín doplnený vôňou bieleho čaju a fialky, limetkou, zeleným melónom a liči. Vonný panáčik spríjemní cesty autom až na niekoľko týždňov. Cestovanie s týmto panáčikom bude zážitkom plnom radosti a príjemnej atmosféry.  Pre vytvorenie originálneho dizajnu oslovila spoločnosť Mr&Mrs Fragrance skúseného a úspešného talianskeho dizajnéra, ktorý svojou tvorbou zachováva označenie „made in Italy“. Súčasne tomuto dizajnérovi nechýba hravosť pri výbere tvarov a materiálov. Dizajn Luca Trazziho je nabitý vášňou a emóciami, no súčasne spĺňa maximálnu funkčnosť výrobkov. Panáčik má aj super schopnosť, a to pohlcovanie nepríjemných pachov v aute. Originálna vonná postavička vám rozvonia interiér auta až na 60-90 dní, pričom intenzitu vône si môžete regulovať vetraním v aute. 

vonný panáčik do auta NIKI
matná čierna s ružovými guličkami
rozmery: 6,2 cm x 7 cm
životnosť vône: 30-60 dní
balenie: 1 ks
produkt je zabalený v plastovom obale a vôňa v ochrannej fólii
vôňa: Pink Jasmine – základ vône je púder a pižmo, srdcom vône je jazmín, biely čaj a fialky, vrchnými tónmi sú limetka, zelený melón a liči

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:

Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Podobný tovar
×
×
×
×
×
×
×