Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Vonné karty a vrecúška

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Tierra Verde
Bavlnené voňavé vrecúško naplnené kvetmi levandule. Vrecúčško prevonia miesto, kam ho umiestnite.  ..
1,49€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Cascata di Glicine - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemno..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Jonquille - 3 ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou ..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Lavanda - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou z k..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Ocean Wind - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou ..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Perla - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou z kol..
10,40€
Výrobca: SUPAIR FRESH
Vonná karta Supair Fresh je vhodná do šatníka, do botníka, do auta, do kabelky, do športovej tašky, do kufra, ale aj do malej toalety. Parfumovaná guma vydrží voňať až niekoľko týždňov. Vyrobené v Taliansku.  ..
1,90€ 2,90€
×
×
×
×
×
×
×