Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Vonné karty

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Cascata di Glicine - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemno..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Jonquille - 3 ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou ..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Lavanda - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou z k..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Ocean Wind - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou ..
10,40€
Millefiori Milano Laundry - Parfémované karty - Perla - 3ks v balení - jedinečné vonné kartičky, ktoré je možné umiestniť jednak do šatníka, ale aj do auta, či do menších priestorov. Kartičky voňajú veľmi intenzívne a dlho. Príjemnou vôňou z kol..
10,40€
×
×
×
×
×
×
×