Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.
Telefonické objednávky Phone 0918 810 534

Vonné sviečky

Vonné sviečky sú jedným z obľúbených spôsobov prevoňania interiéru. Vďaka príjemnej atmosfére, ktorá je tvorená svetielkom z ohňa a jedinečnou vôňou pocítite komfort z jedinečného prevoňania. 

Zobraziť: zoznam mriežka
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Woodwick
Jemná vôňa prachovej vanilky dokonale sa miešajúca s tónmi medu a ruže. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Dr..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Citrusová vôňa s tónmi čerstvého pomaranča, citrónovej kôry a kvetu mandarinky povzbudí vaše zmysly. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá za..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Osviežujúca vôňa sviežeho vzduchu po jarnom daždi. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené viečko poslúži ..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Prirodzená a svieža vôňa práve vypranej a povesenej čistej bielizne v jemnom letnom vánku. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vy..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Osviežujúci koktejl s vôňou sladkých ríbezlí a šťavnatej mandarinky. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Dreve..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Prirodzená vôňa jantáru, vetivera a pižma zachytávajúca večer v útulnom domove pri sálajúcim ohni v krbe. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, kto..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa rozkvitnutých kvetín dokonale sa miešajúca s iskrivým grapefruitom a lesnými stromami. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje v..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Útek do horúcej letnej noci s vôňou bohatého tabaku, čiernej orchidey a čerstvej limetky. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyp..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Opojný jazmín obohatený o jemné biele okvetné lístky jarného rána. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Zažite deň v kúpeľoch s relaxačnou vôňou špeciálne zloženou z levandule a eukalyptu éterických olejov. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá ..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Upokojujúca a svieža vôňa práve vypraného a poveseného čistého prádla na letnom vánku. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprch..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa čerstvej hrušky so sladkými a šťavnatými tónmi, ktoré dopĺňajú náznaky vanilky. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprcháv..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Perfektná vôňa prímorského letného koktejlu zo šťavnatých citrusov a šumivého šampanského. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vy..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa tropického ovocia a kokosu s náznakmi nekonečných bielych pláží a tyrkysovej vody. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprc..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Zelená vôňa v sebe spája tóny vŕbových kvetov a osviežujúce chladné vody. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. ..
11,99€
Výrobca: Woodwick
Chladná a robustná, táto upokojujúca vôňa pripomína naplavené drevo s tónmi vetiveru, machu a kože. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zab..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa spájajúca jantár, vetiver a pižmo s esenciou teplých brezových uhlíkov. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vôn..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa čistej kože v kombinácii s machom, semišom a santalového dreva. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône a liso..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Sladká zmes hlbokých drevitých tónov, tabaku a pižma obohatená o citrusy a jablká. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávan..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa červeného cédrového dreva v hlbokej pólnoci sa mieša so zvyškami dymu z večerného táboráku. Perfektná pánska vôňa. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou ..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Bohatá zmes dreva, dubového mechu a ambry s nádychom kráľovských hyacintov a ružového korenia. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuj..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Komplexná a sofistikovaná vôňa bohatého teplého jantáru a zmesi citrusového pižma. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávan..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa spájajúca prírodné esenciálne oleje s pravou vôňou čerstvých jedlí za zimného rána. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vypr..
21,99€
Výrobca: Woodwick
Vôňa daždivého pralesa obohatená o teplú vôňu bielej šalvie, zlatej ambry a kadidla. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprcháv..
21,99€
×
×
×
×
×
×
×